x Recenze x Korejština x Jižní Korea x
✔ - Celé přeloženo; ✖ Překládá se; Ukončené
_____________________________________________________________________
TEM - 9.díl/0% ; SIW - 7.díl/ 30%

Prosinec 2013

Překlad 4 dílu SIW- info

30. prosince 2013 v 12:33 | Ellie |  Informace
Tákže, jde to pomaleji, než jsem čekala, protože jsem si musela najít 4 díl online a musím to pořád přehazovat na titulky a zpátky na děj, abych viděla, kdo mluví a co se děje. Takže mi to potrvá déle, ale pracuje se na tom, jak jsem slíbila:D
Bohůžel si budete muset najít i 4 díl sami, s tím vám nepomůžu. Ale další díly snad Yui nahrát půjdou, takže tu budou:-) a kdyby ne, tak se nedá nic dělat:)
Doufám, že si na překlad počkáte! Nespěchejte prosím:D Je na to ještě dost času.. do 7.1 musím stihnout aspoň půlku 5 dílu, páč se zas jede na intr.. Takže budu moct zase jen víkendy. Uvidíme, jak to půjde:) Takže zatím, užijte si silvestr a hlavně to moc nepřežeňte! :DD
Šťastný nový rok.

4 díl SIW and Merry Xmas!

23. prosince 2013 v 23:19 | Ellie |  Informace


Přeložila jsem konečně 3 díl SIW! Takže tohle máte ode mě k Vánocům!:DDD
Šťastný a veselý!
Myslím, že den po Vánocích se pustím do čtvrtého, možná že i zítra večer, když se budu nudit a nebudu se chtít dívat na pohádky:D Takže se určitě lenit nebudu. Doufám, že doramu přeložím brzy. Mám z toho hlavně radost, protože je to ofiiciálně můj úplně první projekt, co překládám jen já a zase já. :'D Takže tak.
Užijte si svátky, dny volna, nic nedělání, tloustnutí a dárečky.

>>Ellie se prozatím loučí q^o^p

Opět víkend!

13. prosince 2013 v 14:02 | Ellie |  AdminkaA máme tu zase víkend, dojela jsem domů z intru a hned se jdu pustit do překladů, dnes už zveřejním druhý díl SIW a zítra možná i třetí, pokud ne, tak budu mít aspoň půlku:)
Tákže mám práce dost:D Jsem tak ráda, že jsem doma^

/Pozn.: [15:22] Aiiish, mianhe.. včera mi strašně blbnul počítač, takže jsem ani ten 2 díl nedokončila-.- ale dneska nebo zítra už 100% bude.. takže to vypadá, že nestihnu trojku.. eeeh, snad bude čas na intru.. vážně se omlouvám:D Ale slíbený 2 díl bude!/

/23:35 - 2 díl je na světě!:D:)/

Spolupráce na Equator Man

6. prosince 2013 v 11:47 | Ellie |  Informace
Konečně mám jen dobré zprávy!:D Dorama Equator Man jde do spolupráce ^^
Jedná se o díly 6,7,8 a 20. Tyhle díly přeloží 24alkaa. Jsem nehorázně vděčná za pomoc:')
Ještě dnes přeložím 5 díl (snad), pokud ne, tak v sobotu už bude 100%, tím si jsem jistá. 6 díl můžete očekávat až v lednu, berte ohled na to, že 24alkaa toho má dost a ještě se rozhodla spolupracovat semnou:)
Každopádně já mezi tím budu překládat SIW, takže to tu prázdné nebude.
Jdu překládat, protože nejsem ve škole O:)

Jak to jde?

1. prosince 2013 v 21:53 | Ellie |  AdminkaHlásím se "nenápadně" alá Jhope:D

Tákže.. jistý pokrok v překladu tu je^^ zaručuju:D ale to je díky tomu, že 2 díl SIW mám stažený..
Co budu dělat nadále, to opravdu nevím.. Yui mi nabídla pomoc, za což jsem neskutečně vděčná..
ALE .. nemůžu přece chtít, aby 6 hodin pro mě stahovala jeden díl.. když jich je hromada.. navíc toho má sama také dost.
Takže vůbec nevím, ale nechci nesmyslné překlady, jak už jsem psala, rozeznat vykání a tykání bez videa je prostě nemožné.
A hodně lidí by si stěžovalo, co to píšu za blbáboly. Chjo, chjo, děvče nešťastné:'D Každopádně mám ještě jeden nápad, co by se s tím dalo udělat, takže hlavu zatím nevěsím.. Dnes jsem musela udělat referát a úkol z písma, který jsem nedodělala samozřejmě a musím ho dělat znova, na což jsem dneska už neměla nervy-_-"
Tákžee.. s druhým dílem SIW si poradím přes týden, pokud se najde alespoň půl hodina v mým nabitým programu, tak budu happy. Pokud ne, nezbývá mi nic jiného, než se do toho pustit opět o víkendu... hrozně dlouho mi ten překlad trvá, za což se omlouvám, ale rozhoděn se neflákám! Tak aby jste to věděli..:'D
Dejte mi prosím vás více času^^
Prozatím se opět loučím.
-Ellie